Firma 4MAT istnieje od 2012 roku. Rozwija się dość prężnie - obsługujemy Inwestycje w zakresie całego kraju.

 

O szerokim zakresie działalności świadczą wykonane do tej pory projekty. Znaczna część z nich jest już zrealizowana lub jest w trakcie realizacji. W wielu projektach uczestniczyliśmy od wstępnych koncepcji projektowych do odbiorów końcowych.
NASZE NAJNOWSZE PROJEKTY

 

Kilkanaście znanych firm i instytucji zaufało nam i powierzyło projektowanie instalacji dla swoich obiektów. Zaufaj nam i TY – projektujemy bezpieczne i nowoczesne instalacje.

 

Prowadzimy nadzory autorskie i inwestorskie.

 

Firma zajmuje się projektowaniem instalacji elektrycznych i teletechnicznych wewnętrznych, w pełnym zakresie i dla wszystkich typów obiektów. Wykonujemy również projekty przyłączy, sieci i linii niskiego, oraz średniego napięcia, teletechnicznych kanalizacji kablowych i innych instalacji zewnętrznych. W zakres instalacji elektrycznych wchodzą wszelkie instalacji niskiego napięcia wymagane dla obiektów typu: biurowego, handlowego, magazynowego, przemysłowego, mieszkaniowego, użyteczności publicznej, obiekty sportowe i służby zdrowia. W zakresie instalacji teletechnicznych projektujemy: systemy sygnalizacji pożarowej, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, instalacje kontroli dostępu, alarmowe i dozorowe CCTV, instalacje przyzywowe, domofonowe, radiowo-telewizyjne i satelitarne, telefoniczne i komputerowe, detekcji tlenku węgla i LPG, oraz inne niskoprądowe.

 

W zakresie swoich usług oferujemy również sporządzanie kosztorysów, oraz specyfikacji wykonania i odbioru robót. Przygotowujemy także ekspertyzy budowlane w zakresie instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych i charakterystyki energetyczne budynków.

 

Współpracujemy z wieloma firmami wykonawczymi świadcząc usługi na ich rzecz, ewentualnie posiłkując się ich wiedzą i doświadczeniem praktycznym. Firma na stałe współpracuje również z dwoma niezależnymi projektantami na zasadach wymiany wiedzy technicznej, konsultacji, oraz optymalizacji przyjmowanych rozwiązań technicznych i weryfikacji wszystkich projektów.

 

Posiadamy wszelkie kwalifikacje do projektowania instalacji będących w zakresie naszej działalności.

 

Dbamy o poszerzanie naszej wiedzy uczestnicząc w sympozjach dotyczących tematyki energetyki, ochrony przeciwpożarowej, ochrony mienia, oraz we wszelkich szkoleniach organizowanych przez producentów i wytwórców, a także stowarzyszenia branży elektrycznej. Posiadamy przeszkolenia w dziedzinie okablowania strukturalnego, instalacji SSP, DSO, CCTV, SSWiN i innych instalacji teletechnicznych, oraz branży energetycznej takich firm jak: G-CONNECT, R&M, Samsung, BOSCH, ESSER, KRONE, OBO BETTERMAN, Schrack, Legrand, Schneider Electric, Baks, Arot, HAGER-POLO, GIRA, oraz wielu innych.

 

Działamy przede wszystkim na zlecenie Architektów, ale również na bezpośrednie zlecenie firm, Instytucji Samorządowych, osób prywatnych, oraz wykonawców.

 

Od wielu z nich otrzymaliśmy REFERENCJE z których jesteśmy dumni.

 

Przygotowane przez nas projekty opracowane są z pełną rzetelnością i profesjonalizmem, są zgodne z Polskimi Normami, aktualnymi przepisami i najnowszą wiedzą techniczną. Gwarantujemy ich jakość - są weryfikowane przez wysokiej klasy projektantów oraz posiadają wszelkie niezbędne uzgodnienia. Przygotowujemy pełne dokumentacje projektowe zawierające: projekty, przedmiary, kosztorysy oraz specyfikacje wykonania i odbioru robót.

 

Od strony prawnej posiadamy wsparcie ze strony Kancelarii Prawnej zobowiązanej bronić naszych praw autorskich jak i dopilnować płynności finansowej.
Pracownia posiada polisę OC od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania usług projektowych.

 


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 

There are no images in the gallery.

 

Nasz ostatnie
realizacje


Zobacz wszystkie
Lokalizacja

Siedzieba naszej firmy

4MAT - Kasztanowa 60, Jastrzębie-Zdrój 44-330

nasza lokalizacja
Top